GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 9579220
nr 957 9220
Skål
+ burkar, 3 delar, Konstglas, 60-tal, höjd: 16-21, diameter: 23 cm
Kondition: skål med nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:59:29
27/4 12:49:00
Skål
Kondition: skål med nagg
nr 957 9220
Skål
Kondition: skål med nagg
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 27 april 2015 |
| 27/4 12:49:00 | 1 | Vinnande bud |